Гірськолижні шоломи
Гірськолижні шоломи
Під час катання на лижах та сноуборді особливого захисту потребує голова, так як падіння на гірськолижних спусках трапляються досить часто. Гірськолижний шолом є обов'язковим елементом екіпіровки будь-якого райдера. Він необхідний не тільки новачкам, але і досвідченим сноубордистам і лижникам, адже помилитися на гірськолижній трасі може кожен, незалежно від свого рівня майстерності. Навіть якщо ви вважаєте себе справжнім асом, пам'ятайте, що на схилі неможливо все передбачити, особливо, якщо ви любите виконувати складні трюки. Також варто відзначити, що на гірськолижних трасах курортів більшість тих, хто катається - це любителі або початківці райдери. Ще не навчившись точно контролювати швидкість і свої рухи, вони можуть зіткнутися з вами.
Не ризикуйте своїм здоров'ям і завжди катайтеся в шоломі!
Рекомендації по вибору гірськолижного шолома
Конструктивно захисний шолом складається з трьох основних елементів: каркаса, внутрішнього шару і системи кріплення. Каркас виконується з міцного пластику і рівномірно розподіляє енергію удару по поверхні шолома. Згодом каркас зношується, і його захисні властивості знижуються, тому рекомендується купувати новий шолом хоча б один раз в 2-3 року. Для додаткового захисту і комфорту всередині гірськолижного шолома є спеціальний шар. Він складається з пеноматериалов, які гасять енергію удару, і підкладки, яка має антибактеріальні властивості. Крім того в конструкції шолома також може бути передбачені різні доповнення: поліпшена вентиляція, вбудовані динаміки, опускне скло та ін.
Існують захисні шоломи для сноуборда і катання на лижах. Особливих відмінностей, крім зовнішнього вигляду, між ними немає. Шоломи для сноуборда напівтверді і мають відстібаються «вуха», а у моделей для лижників «вуха» виконуються незнімними. При виборі спортивного інвентарю орієнтуйтеся на рівень своєї підготовки та місцевість, де ви плануєте кататися. У захисних шоломах для професіоналів є отвори для вух, щільна підкладка і захист щелепи. До моделей для любителів пред'являються менш жорсткі вимоги: вони повинні надійно захищати голову і бути зручними.
Купуючи шолом, також врахуйте, при яких погодних умовах ви будете кататися. Для весняної або відносно теплою зимової погоди вибирайте модель з хорошою вентиляцією. У мокру і холодну погоду комфортніше кататися в невентильованому шоломі, так як він не буде пропускати холодне повітря і вологу.
Де купити гірськолижний шолом?
В інтернет-магазині LifeJoy представлені якісні гірськолижні шоломи від провідних брендів, таких як Mivida, Alpina, Giro. Всі моделі сертифіковані і виконані з урахуванням анатомічних особливостей. Вони забезпечують надійний захист від ударів і зіткнень і зручно сидять на голові.
Підібрати і купити гірськолижний шолом в Києві, Донецьку або іншому місті України, ви можете, не виходячи з дому. Заповніть форму замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону - вже найближчим часом покупка буде доставлена вам за вказаною адресою.
Подбайте про свою безпеку - купите надійний гірськолижний шолом!
-
Где купить горнолыжный шлем?
В интернет-магазине LifeJoy представлены качественные горнолыжные шлемы от ведущих брендов, таких как Mivida, Alpina, Giro. Все модели сертифицированы и выполнены с учетом анатомических особенностей. Они обеспечивают надежную защиту от ударов и столкновений и удобно сидят на голове.
Подобрать и купить горнолыжный шлем в Киеве, Донецке или другом городе Украины, вы можете, не выходя из дома. Заполните форму заказа на сайте или свяжитесь с нами по телефону – уже в ближайшее время покупка будет доставлена вам по указанному адресу.
Позаботьтесь о своей безопасности – купите надежный горнолыжный шлем!
-
Рекомендации по выбору горнолыжного шлема
Конструктивно защитный шлем состоит из трех основных элементов: каркаса, внутреннего слоя и системы крепления. Каркас выполняется из прочного пластика и равномерно распределяет энергию удара по поверхности шлема. Со временем каркас изнашивается, и его защитные свойства снижаются, поэтому рекомендуется покупать новый шлем хотя бы один раз в 2-3 года. Для дополнительной защиты и комфорта внутри горнолыжного шлема имеется специальный слой. Он состоит из пеноматериалов, которые гасят энергию удара, и подкладки, обладающей антибактериальными свойствами. Помимо того в конструкции шлема также может быть предусмотрены различные дополнения: улучшенная вентиляция, встроенные динамики, опускное стекло и пр.
Существуют защитные шлемы для сноуборда и катания на лыжах. Особых отличий, кроме внешнего вида, между ними нет. Шлемы для сноуборда полужесткие и имеют отстегивающиеся «уши», а у моделей для лыжников «уши» выполняются несъемными. При выборе спортивного инвентаря ориентируйтесь на уровень своей подготовки и местность, где вы планируете кататься. В защитных шлемах для профессионалов имеются отверстия для ушей, плотная подкладка и защита челюсти. К моделям для любителей предъявляются менее жесткие требования: они должны надежно защищать голову и быть удобными.
Покупая шлем, также учтите, при каких погодных условиях вы будете кататься. Для весенней или относительно теплой зимней погоды выбирайте модель с хорошей вентиляцией. В мокрую и холодную погоду комфортнее кататься в невентилируемом шлеме, так как он не будет пропускать холодный воздух и влагу.
Огляди
Дані не знайдено